Тебя посодют, а ты не воруй!

З архіву ПУ. Не вберегли: Віктора Януковича госпіталізували у важкому стані, численні травми

За повідомленнями російських ЗМІ, колишнього президента України Віктора Януковича помітили у провідній московській кліниці. Вигнали зайвих, а "послідовного" доправили до реанімації.
Путін побив? )))

Черговий лікар клініки імені Скліфосовського розповів, що Віктор Янукович поступив у клініку ще в п’ятницю в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта, а також травму коліна, зазначають . Наскільки відомо, травми він отримав під час гри в теніс на відомому підмосковному тенісному корті, звідки Януковича в кареті швидкої допомоги відвезли в лікарню.

Об этом сообщает Устинов троллит

Лікар повідомив, що кілька людей, супроводжували Януковича — хто це — йому невідомо. У блоці лікарні, де йому надавалася допомога, на короткий час обмежили доступ для відвідувачів, потім "легітимний" був направлений в реанімацію, але незабаром Віктора Федоровича відвезли в якусь приватну клініку.

За словами адвоката екс-президента-втікача, через травму Янукович не зможе виступити зі своїм останнім словом у суді про державну зраду в Києві. "Я був у Москві в п’ятницю. Поїхав обговорити питання його участі у відеоконференції (де Янукович повинен сказати останнє слово). Я зустрівся з ним в лікарні. Діагноз точно сказати не можу, це буде некоректно. Але травма досить важка і він не може рухатися", — сказав адвокат Олександр Горошинський і додав, що Янукович досі перебуває в лікарні.

Читайте також на сайті:

  • З архіву ПУ. З архіву ПУ. "Як тільки запахне смаженим, першим же бортом — у Каракас": Портников розповів про таємний план Путіна і Медведєва
  • З архіву ПУ. З архіву ПУ. "Росіяни до війни готувалися. Вони планували наступ на 2015-й", — Сазонов
  • "Мені цей об’єкт нецікавий": Депутат від БПП оформив "вертолітний майданчик Януковича" на свою матір
  • Хіти тижня. Фільм жахів можна знімати: У Росії спливли фото пекельної обласної психлікарні Хіти тижня. Фільм жахів можна знімати: У Росії спливли фото пекельної обласної психлікарні

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-ne-vberehly-viktora-ianukovycha-hospitalizuvaly-u-vazhkomu-stani-chyslenni-travmy-329065.html”