Тебя посодют, а ты не воруй!

СБУ інсценувала вбивство своєї працівниці для затримання її екс-чоловіка

Співробітники Служби безпеки України разом з поліцією Кіровоградської області інсценували вбивство співробітниці Національної академії СБУ. Про це йдеться на сайті СБУ та на сайті поліції.

Об этом сообщает Руспрес

Співробітники правоохоронних органів довідалися, що житель одного з міст Кіровоградської області шукає кілера для вбивства колишньої дружини, співробітниці Національної академії СБУ. З жінкою у замовника тривають судові суперечки про місце проживання спільної дитини та виплати аліментів.

«Правоохоронці провели в Києві імітацію зникнення і обставин убивства жертви, після чого повідомили замовника про його виконання. Життя дружини він оцінив в одну тисячу доларів США», – повідомили в СБУ.

фото Нацполіції

Стверджується, що для реалізації вбивства організатор ретельно готувався і дотримувався заходів конспірації. Для спілкування з виконавцем він використовував спеціально придбані засоби зв’язку, гроші перераховував через банківські платіжні системи.

відео СБУ

Співробітники СБУ затримали колишнього чоловіка відразу після переказу «кілеру» останньої суми коштів за виконану роботу в одному з райцентрів Кіровоградської області.

Йому збираються висунути підозру за ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу – замах на вбивство.Джерело статті: “https://zaxid.net/sbu_instsenuvala_vbivstvo_svoyeyi_pratsivnitsi_dlya_zatrimannya_yiyi_eks_cholovika_n1497738”

Сайт продается

Цена: 390$

Обращатся : [email protected]

ТОП

Поиск

Теги