Тебя посодют, а ты не воруй!

Колектив «Семок» тримає на контролі справу прокурора-рейдера

Колектив «Семок» тримає на контролі справу прокурора-рейдера
Колектив «Семок» тримає на контролі справу прокурора-рейдера

Кадрова комісія з атестації прокурорів регіональних прокуратур прийме рішення по справі сумського прокурора А.Жернового на наступному тижні.

Об этом сообщает Слон

Про це стало відомо після передачі до комісії матеріалів про можливу участь даного співробітника прокуратури у спробі рейдерського захвату підприємства, яке виробляє «Семки» та інші українські снеки.

На початку червня 2020 року Зарічний райсуд Сумської області за поданням слідчого місцевого СБУ та за підтримки місцевого прокурора прийняв ухвалу про арешт виробничого комплексу підприємства ТОВ «Волана». Завод знаходиться в Синельниково Дніпропетровської області і не має ніякого відношення до справи, яку розслідує сумське СБУ ще з 2017 року. Представники підприємства звинуватили правоохоронців у рейдерстві та добиваються від ДБР відкриття кримінального провадження щодо учасників злочинної схеми.

Третього липня апеляційний суд скасував протиправне рішення, проте трудовий колектив вимагає завершити розслідування справи рейдерів та покарати винних. «Ми відбили рейдерську атаку, але потрібно, щоб винні посадові особи понесли відповідальність згідно закону. Лише невідворотність покарання стане запобіжником того, що подібні рейдерські схеми не повторяться — ні цими перевертнями у погонах, ні кимось іншим» — про це заявив адвокат підприємства, член Громадської ради АРМА Ігор Чобітько. «Трудовий колектив триматиме на контролі справу Жернового. Кадрова комісія вивчить всі деталі його ролі у рейдерській схемі, і, ми впевнені, ухвалить рішення про недоцільність його подальшого перебування в складі прокуратури» — додав він.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/392744-kolektiv_semok_trimaje_na_kontroli_spravu_prokurora-rejdera”