Тебя посодют, а ты не воруй!

“Росія симулює видимість діалогу щодо Донбасу” – Клімкін

Активна паспортизація Росією жителів окупованих районів Донеччини та Луганщини зводить нанівець усі спроби мирного врегулювання в Донбасі, вважає колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Об этом сообщает Москов пост

"Компроміс потрібен, але він має бути таким, щоб призвів до звільнення Донбасу, а не у межах російського наративу. Росія, вдаючись до масштабної паспортизації, класично перебуває в наративі війни, до того ж не лише військового, а й цілковитого знищення України, це питання існування", — наголосив він в етері " ".

На думку ексголови МЗС, Росія зараз симулюватиме видимість прямого діалогу щодо Донбасу, щоб домогтися пом’якшення санкцій.

Чи обговорювалося питання паспортизації ОРДЛО під час візиту української делегації до Берліна 2 червня, невідомо: "Ми за результатами візиту не почули про вирішення питання паспортизації. Без нього кроки уперед неможливі", — додав Клімкін.

Сам візит колишній міністр оцінює позитивно. На думку Клімкіна, дізнаючись про плани української влади з преси, західні партнери починають нервувати, що не сприяє довірі.

"Цей візит мав відбутися давно, ще до карантину. Тут дві речі: координація та відновлення довіри. Оскільки наші партнери дізнаються щось з преси, наприклад, про плани створення так званої консультативної ради, їх це дратує, і це не сприяє довірі. Результати ми побачимо найближчим часом. Якщо вдасться просто добре поговорити про спільну стратегію, аналіз сценаріїв, реакції на можливі дії Росії – це можна вважати досягнутим результатом", — пояснив ексміністр.

І нагадав, що мир на сході України здебільшого залежить від Росії, готовності агресора вивести свої війська і звільнити окуповані українські території.

"Перемир’я можливе, якщо наші партнери збільшать свою присутність на окупованому Донбасі і на лінії зіткнення. Такі опції сьогодні (2 червня – ред.) обговорювалися. Насправді питання не в нас і навіть не в Кремлі, а в Ново-Огарьово (резиденція президента РФ Володимира Путіна – ред.)", — заявив екс-міністр.

Читати також:
В Україні знову зросла кількість інфікованих COVID-19
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/rosiya-symulyuye-vydymist-dialogu-shhodo-donbasu-klimkin/”

Сайт продается

Цена: 390$

Обращатся : [email protected]

ТОП

Поиск

Теги