Тебя посодют, а ты не воруй!

30-річчя рідкісного суперкару Lamborghini Diablo: фото і його "українська" історія

Культовий суперкар Lamborghini Diablo 21 січня святкує своє 30-річчя. Всього було випущено 2 884 екземпляра. Щонайменше чотири з них перебувають в Україні.

Об этом сообщает Руспрес


Про це розповідає "ТопЖир".


Один з суперкарів, Lamborghini Diablo 1992 року було прописано в Донецьку, але з початком бойових дій його вивезли до Одеси. Потім він потрапив до Києва, причому в дуже жалюгідному стані. На щастя, автомобіль повернули до життя і тепер він виставлений на продаж.Крім цього в Києві є два Lamborghini Diablo на єврономерах. Причому, обидва — у фінальній найкрутішій версії VT 6.0 з повним приводом і шестилітровим 550-сильним V12.При цьому одне з цих купе примітно тим, що створювалося спеціально для нового керівника Ламборгіні Франца-Йозефа Пефгена.


В Україні навіть робили тюнінг Ламборгіні Діабло. Причому, дуже і дуже нестандартний — його перетворили на більш сучасне купе Lamborghini Murcielago. Однак зараз Diablo набагато більше цінуються колекціонерами, ніж Murcielago, і коштують більше. Та й доля цього авто зараз невідома.Як повідомляв "Апостроф", раніше на торги виставили унікальний суперкар італійського автовиробника Lamborghini — Lamborghini Diablo SV.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-01-21/30-letie-redkogo-superkara-lamborghini-diablo-foto-i-ego-ukrainskaya-istoriya/220879”